Stuburo tempimo sistemos

 • Kaklinės stuburo dalies tempimo sistema „Cervico 2000“

  “Cervico 2000™” yra unikalus prietaisas, tempimo jėgą tiesiogiai perduodantis kaklinei stuburo daliai pagal lordozės liniją ir leidžiantis pacientui išlikti judriam. Tyrimų metu įrodyta, kad tempimo jėga perduodama vienodai visoms tarpslankstelinėms diskų dalims. Procedūra patogi, greitai pašalina diskogeninius negalavimus, ypač jei juos sukėlė tarpslankstelinių diskų esančių aukščiau nei C5-C6, patologija. Cervico 2000™ gydoma skausmą sukėlusi priežastis, bet ne skausmas kaip atskiras simptomas. Siekiant išvengti medikamentinio, stacionarinio ar chirurginio gydymo, Cervico 2000™ galima gydyti pažeidimus esant ūminei stadijai. Prietaisas taip pat gali būti naudojamas profilaktiškai lėtiniams kaklo srities skausmams gydyti namuose be pakartotinių gydytojo konsultacijų.

  “Cervico 2000™” leidžia atlikti veiksmingą valdomą, simetrinį ar asimetrinį kaklinės stuburo dalies tempimą. „Cervico 2000™“ universalus ir tinka visiems pacientams, nesvarbu, kokios jų konstitucinės savybės, jis kompaktiškas ir papras-tai naudojamas. Gydymo procedūros trumpos (15 min. per dieną), jų metu pacientas gali laisvai judėti ir atlikti nesunkią fizinę veiklą.

  Naudojimo indikacijos

  1. Kaklo skausmas dėl tarpslankstelinių diskų patologijos, osteoartrito ar degeneracinių kaklo slankstelių pakitimų.
  2. Kaklo traumos, pvz., sukeltos autotransporto įvykių (traumos, nesukėlusios lūžių ar kaulų dislokacijų).
  3. Tortikolis, sukeltas reumatinio ar raumenų skausmo.
  4. Su darbu susijęs kaklo skausmas (pavyzdžiui, tarnautojams, sekretorėms, kitiems, dirbantiems sėdimą monotonišką darbą taip pat atsiradęs ilgai dirbant kompiuteriu, siuvant ir pan.).
  5. Sporto traumos.

  Garantija: 1 metai.
  Gamintojas: „Meditrac“, Izraelis.

  Kaina 883,30 EUR Kiekis + Prekės sandėlyje nėra. Prekę galite užsakyti.Noriu užsakyti