Kosmetiniai tirpalai hidrodermabrazijai

 • Kosmetinis tirpalas veidui „Dermamay Facial Solution No. 1“, 700 ml

  Kosmetinis tirpalas veidui „Dermamay Facial Solution No. 1“ yra skirtas eksfoliacinėms ir hidrodermabrazijos bei „HydraFacial®“ tipo procedūroms. Tinka visų tipų odai.

  Dėl keratolitinio migdolų rūgšties (AHA) poveikio skatinamas ląstelių atsinaujinimas, mažėja smulkių raukšlių ir hiperpigmentacija. Taip pat slopinamas uždegimas, atveriamos poros ir oda tampa pastebimai glotnesnė bei švytinti. Migdolų rūgštis yra viena iš mažiausiai agresyvių ir geriausiai toleruojamų AHA grupės rūgščių, tinkanti visų tipų odai. Sudėtyje esantys migdolų rūgštis (AHA) ir argininas mažina odos sudirgimą. Argininas pasižymi raminančiomis ir senėjimo procesus lėtinančiomis savybėmis. Dėl šių savybių gerėja odos atsistatymo procesas, skatinamas odos atsinaujinimas.

  Sudėtis: Aqua, Mandelic Acid, Glycerin, Arginine, Pentylene Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid, Serine, Urea, Sorbitol, Sodium Chloride, Allantoin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Sodium Benzoate, Benzoic Acid.

  Skirta tik profesionaliam naudojimui.

  Pagaminta Belgijoje.

  Kaina 36,30 EUR Kiekis + Noriu pirkti
 • Kosmetinis tirpalas veidui „Dermamay Facial Solution No. 2“, 700 ml

  Kosmetinis tirpalas veidui „Dermamay Facial Solution No. 2“ yra skirtas eksfoliacinėms ir hidrodermabrazijos bei „HydraFacial®“ tipo procedūroms, kurių metu atveriamos užsikimšusios poros ir pastebimai pagerinama odos būklė. Tinka riebiai ir į aknę linkusiai odai.

  Sudėtyje esantis baltojo gluosnio žievės ekstraktas specialiai parinktas dėl jo porų valymo savybės. Jis taip pat padeda subalansuoti perteklinį sebumo išsiskyrimą ir šviesina aknės sukeltus randus. Sodinio Hamamelio ekstraktas pasižymi sutraukiančiomis ir raminančiomis savybėmis bei mažina uždegimą, kylantį dėl aknės.

  Sudėtis: Aqua, Glycerin, Salix Alba Bark Extract, Propylene Glycol, Pentylene Glycol, Hamamelis Virginiana Water, Sodium Lactate, Lactic Acid, Serine, Urea, Sorbitol, Sodium Chloride, Allantoin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Alcohol Denat.

  Skirta tik profesionaliam naudojimui.

  Pagaminta Belgijoje.

  Kaina 36,30 EUR Kiekis + Noriu pirkti
 • Kosmetinis tirpalas veidui „Dermamay Facial Solution No. 3“, 700 ml

  Kosmetinis tirpalas veidui „Dermamay Facial Solution No. 3“ yra skirtas eksfoliacinėms ir hidrodermabrazijos bei „HydraFacial®“ tipo procedūroms. Ypač rekomenduojamas sausai, į dehidrataciją linkusiai odai.

  Pieno rūgštis padeda eksfoliuoti paviršinius odos sluoksnius, taip skatinant odos ląstelių atsinaujinimą bei gerinant odos tekstūrą ir skaistumą. Dėl tirpalo sudėtyje esančios hialurono rūgšties pagerėja odos elastingumas, optimizuojamas drėgmės lygis. Oda tampa pastebimai skaistesnė ir putlesnė.

  Sudėtis: Aqua, Lactic Acid, Glycerin, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Serine, Urea, Sorbitol, Sodium Chloride, Allantoin, Xylitylglucoside, Anhydroxyli- Tol, Xylitol, Sodium Benzoate, Benzoic Acid.

  Skirta tik profesionaliam naudojimui.

  Pagaminta Belgijoje.

  Kaina 36,30 EUR Kiekis + Noriu pirkti
 • Kosmetiniai tirpalai veidui „Dermamay Facial Solution“, (3 vnt. x 700 ml). Akcija.

  Paskirtoji vieta

  Nuolaida taikoma perkant ne mažiau nei 3 kosmetinius tirpalus „Dermamay Facial Solution“ (700 ml). Galima įsigyti tos pačios arba skirtingų rūšių kosmetinius tirpalus. Savo pasirinkimą nurodykite užsakymo pastabose.

  Akcija taikoma visų rūšių „Dermamay Facial Solution“ tirpalams:

  „Dermamay Facial Solution No. 1“ (700 ml). Tinka visų tipų odai.

  „Dermamay Facial Solution No. 2“ (700 ml). Tinka riebiai ir į aknę linkusiai odai.

  „Dermamay Facial Solution No. 3“ (700 ml). Ypač rekomenduojamas sausai, į dehidrataciją linkusiai odai.

  Kosmetiniai tirpalai „Dermamay Facial Solution“ yra skirti tik profesionaliam naudojimui.

  Pagaminti Belgijoje.

   

  Kaina 99,10 EUR Kiekis + Noriu pirkti