Ampulės veidui

 • Ampulės veidui „Dermamay“ su ikrų ekstraktu ir Reproage™ peptidu (10 vnt. x 2 ml)

  Ampulėse esantis koncentratas yra praturtintas ikrų ekstraktu ir Reproage™ peptidu. Ikruose gausu maistinių medžiagų tokių kaip baltymai, mineralai, vitaminai ir lipidai. Ikrų ekstraktas pasižymi unikalia struktūra, leidžiančia maistinėms medžiagoms patekti į odos ląsteles. Ekstraktas taip pat pasižymi tokiomis savybėmis kaip drėkinimas, maitinimas, vitaminizavimas ir odos tekstūros gerinimas.

  Reproage™ peptidas – tai aktyvus ingredientas, skatinantis epidermio atsinaujinimą. Dėl šios priežasties oda tampa skaistesnė, glotnesnė ir atjauninta.

  Naudojimas. Nuvalykite veidą, kaklą ir dekoltė. Atidarykite ampulę. Tolygiai pirštais paskirstykite ir įmasažuokite koncentratą į odą. Tai darykite tol, kol pajusite, jog oda stipriai sudrėkinta.  Po to užtepkite ir tolygiai paskirstykite įprastai naudojamą odos priežiūros priemonę. Ampulėje esantis koncentratas gali būti naudojamas kartu su kasdienės odos priežiūros priemonėmis taip stiprinant jų efektyvumą.

  Sudėtis.  Aqua (Water), Propanediol, Butylene Glycol, Alcohol, Pentylene Glycol, Panthenol, Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Caviar Extract, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol, Phenethyl Alcohol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Polyglyceryl-10 Laurate, Disodium Phosphate, Lactic Acid, Disodium Cocoyl Glutamate, Citric Acid, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Hydroxide, Parfum, Sodium Phosphate.

  Pagaminta Vokietijoje.

 • Ampulės veidui „Dermamay“ su augalinėmis kamieninėmis ląstelėmis (10 vnt. x 2 ml)

  Ampulėse esantis koncentratas yra praturtintas pajūrinės zundos kamieninėmis ląstelėmis. Pajūrinės zundos kamieninėse ląstelėse gausu lipidų, amino rūgščių, polifenolių ir angliavandenių. Kamieninės ląstelės veikia epidermį ir dermą. Jos skatina odos atsinaujinimą, mažina uždegimą ir stimuliuoja kolageno sintezę. Šios ląstelės apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio, slopina priešlaikinį odos senėjimą. Dėl šių savybių oda tampa stangresnė ir skaistesnė.

  Naudojimas. Nuvalykite veidą, kaklą ir dekoltė. Atidarykite ampulę. Tolygiai pirštais paskirstykite ir įmasažuokite koncentratą į odą. Tai darykite tol, kol pajusite, jog oda stipriai sudrėkinta. Po to užtepkite ir tolygiai paskirstykite įprastai naudojamą odos priežiūros priemonę. Ampulėje esantis koncentratas gali būti naudojamas kartu su kasdienės odos priežiūros priemonėmis taip stiprinant jų efektyvumą.

  Sudėtis.  Aqua (Water), Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Polyglyceryl-4 Caprate, Eryngium Maritimum Callus Culture Filtrate, Panthenol, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide.

  Pagaminta Vokietijoje.