Privatumo politika

Privatumo politika

Mes saugome lankytojų privatumą internetinėje erdvėje. Individualiai identifikuojama informacija apie lankytoją nebus perduodama jokiai trečiajai šaliai, prieš tai negavus lankytojo sutikimo arba to nepareikalavus atitinkamoms teisinėms ar valstybinėms institucijoms.

Renkami asmeniniai duomenys
Mes nerenkame informacijos apie vartotojus (tokios kaip vardas, pavardė, pareigos, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas, įmonės / įstaigos pavadinimas, IP adresas), išskyrus tuos atvejus, kai vartotojas sąmoningai šiuos duomenis pateikia pats. Kiekvieno pirkimo elektroninėje parduotuvėje www.astrameda.com metu (toliau Paslauga) mes gauname tokius lankytojo įvedamus duomenis: vardas, pavardė, pareigos, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas, įmonės / įstaigos pavadinimas ir naršyklės atmintį saugantys sausainėliai. Vartotojo įvedami duomenys nėra perduodami trečiosioms šalims.

Asmeninių duomenų panaudojimas
Vartotojų asmeniniai duomenys bus naudojami tik su Paslauga susijusiais tikslais: siekiant suteikti kokybišką klientų aptarnavimą, informuojant apie prekes ir su jomis susijusias paslaugas.
Lankytojų duomenys yra užfiksuojami ir atskleidžiami tik su pažeidimu susijusiais atvejais ir tik atitinkamiems valstybės pareigūnams arba institucijoms. Kompanija nesidalins informacija apie vartotojus su reklamos užsakovais.

Privatumo politikos keitimas
I. Į. „Astrameda“ bet kada gali pakeisti savo privatumo politiką. Apie tai iš anksto pranešusi savo tinklalapyje www.astrameda.com. Vartotojams rekomenduojama reguliariai domėtis privatumo politika.

Elektroninių šiukšlių politika
Mes garantuojame savo klientams, kurie naudojasi Paslauga, kad jų elektroninio pašto adresai nebus naudojami el. pašto šiukšlių (angl. SPAM) siuntimui. Be to pateikę savo duomenis, vartotojai iš I. Į. „Astrameda“ negaus laiškų susijusių su šiomis temomis:

  • su negaliojančiomis arba suklastotomis elektroninių laiškų antraštėmis;
  • su negaliojančiais arba nesančiais simbolinių adresų srities (domenų) pavadinimais;
  • klaidinančia siuntimo vietos ar siuntimo kelio informacija;
  • kitais klaidinančio adresavimo būdais;
  • talpinančių klaidinančią arba melagingą informaciją Temos eilutėje;
  • teikiančių klaidinantį arba melagingą turinį elektroniniame laiške;
  • pažeidžiančių Paslaugos sąlygas ir taisykles.

Slapukų politika

Kas yra slapukai
Tai įprasta praktika beveik visose profesionaliosiose svetainėse. Ši svetainė taip pat naudoja slapukus. Tai yra nedideli failai, kurie atsisiunčiami į Jūsų kompiuterį, kad pagerintų Jūsų patirtį mūsų svetainėje. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka, kaip mes ją naudojame, bei kodėl kartais tenka saugoti šiuos slapukus. Mes taip pat nurodysime, kaip galite užkirsti kelią šiems slapukams saugoti informaciją apie Jus, tačiau tai gali pakenkti arba „sugriauti“ tam tikrus svetainės funkcijų elementus.
Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus, spauskite nuorodą: „Wikipedia“ straipsnis apie HTTP slapukus.

Kaip mes naudojame slapukus
Mes naudojame slapukus dėl įvairių priežasčių. Deja, daugeliu atvejų nėra jokių standartinių variantų, skirtų slapukų išjungimui be visiško su jais susijusių funkcijų išjungimo. Rekomenduojame palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jie Jums reikalingi, ar ne.

Išjungti slapukus
Galite uždrausti slapukų nustatymą koreguodami naršyklės nustatymus (žr. Naršyklės žinyną). Atminkite, kad slapukų išjungimas paveiks šios ir daugelio kitų lankomų svetainių funkcionalumą. Išjungus slapukus paprastai taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos. Todėl rekomenduojame neišjungti slapukų.

Slapukai, kuriuos mes sukūrėme
Kad galėtume suteikti Jums puikią patirtį šioje svetainėje, mes išsaugome Jūsų pageidavimus, kaip ši svetainė atrodo ir ką daro, kai ją naudojate. Norint prisiminti Jūsų nuostatas, mes turime nustatyti slapukus, kad šią informaciją būtų galima pasiekti, kai naršote šiame puslapyje.

Trečiosios šalies slapukai
Kai kuriais ypatingais atvejais mes taip pat naudojame slapukus, kuriuos teikia patikimos trečiosios šalys. Šiame skyriuje pateikiama informacija apie trečiųjų šalių slapukus, su kuriais galite susidurti naudojant šią svetainę. Ši svetainė naudoja „Google Analytics“, kuri yra viena iš labiausiai paplitusių ir patikimų analitinių priemonių internete, padedanti mums suprasti, kaip naudojatės svetaine ir kokiais būdais galėtume patobulinti Jūsų patirtį. Šie slapukai gali stebėti tokius dalykus kaip laikas, kurį praleidote svetainėje ir lankomus puslapius, kad galėtume ir toliau kurti įdomų turinį.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google Analytics“ slapukus, kviečiame skaityti oficialų „Google Analytics“ puslapį.

Jei yra slapukas, dėl kurio nesate tikri, ar Jums jo reikia, ar ne, dažniausiai saugiau palikti jį įjungtą, kadangi jie sąveikauja su funkcijomis, kurias naudojate mūsų svetainėje.

Jei kyla papildomų klausimų, prašome susisiekti su mumis elektroninio pašto adresu: astrameda@yahoo.com