Skaisti ir jauna oda – Lietuvoje įgyvendinama svajonė

Olga Griščenko

Kuo labiausiai žavimės vartydami žvaigždžių nuotraukas? Jų nepriekaištinga, spinduliuojančia išvaizda. Tačiau ją sukuria ne tik prabangūs drabužiai, bet ir skaistūs, jaunyste žaižaruojantys veidai. Šiandien tokie galime būti ir mes – Lietuvoje kosmetologai ėmė dirbti unikaliu aparatu Lymphobiony L300. Procedūrų metu oda išvaloma, stangrinama, išlyginamos raukšlelės – tai greita, efektyvi ir ilgalaikė pagalba kiekvienai šiuolaikiškai mąstančiai moteriai.
Metodo „perliukas“
Lymphobiony metodika pasaulyje egzistuoja jau dvejus metus. Ji buvo sumanyta ir sukurta kaip grožio procedūra, tačiau jos metodika pagrįsta iš medicinos (fizioterapijos) mokslo kilusiais metodais. Procedūros metu naudojamos mikrosrovės, mechaninė vibracija, ultragarsas, lazeris. Veiksmingesniam šių metodų pritaikymui buvo sukurta elektrinį krūvį turinti kosmetika, kuri gali būti naudojama tik šios procedūros metu.
Pasak šiuo aparatu dirbančios gydytojos kosmetologės Olgos Griščenko, metodo „perliukas” yra unikalus visų išvardytų poveikių derinimas vienoje procedūroje. „Naudojamų fizinių veiksnių parametrai atitinka fiziologinius procesus, vykstančius mūsų organizme, ypač limfotakoje, mikrokraujotakoje ir odos ląstelėse. Pavyzdžiui, mikrosrovių terapija ženkliai pagerina audinių mikrocirkuliaciją, ypatingai pagerėja toksinų pasišalinimas iš tarpląstelinės terpės per limfotakos sistemą“, – pasakoja gydytoja. Be to, mikrosrovės normalizuoja procesus, vykstančius audinių ląstelėse.
Odai senstant arba vykstant įvairiems patologiniams procesams, sutrinka ląstelių membranų elektrinis potencialas, pradeda chaotiškai veikti joniniai ląstelių membranų kanalai, pro kuriuos į ląsteles patenka visos joms reikalingos medžiagos. Mikrosrovės padeda atkurti normalų ląstelių membranų elektrinį potencialą, skatina raumenų skaidulų ir odos ląstelių atkūrimą. Ši poveikį sustiprina sinergiškai veikianti švelni mechaninė vibracija, taikoma kartu su biomikrosrovėmis.

Giliai išvalyta ir tonizuota
Veido gražinimo ir jauninimo procedūra minėtu aparatu susideda iš keturių dalių: detoksikacijos, ultragarsinio giluminio odos valymo, tonizavimo ir „švelnaus“ lazerio panaudojimo.
Pirmiausiai oda yra išvaloma, mat mūsų sveikata ir išvaizda tiesiogiai priklauso nuo odos švaros ir gebėjimo „kvėpuoti”. Naudojant Lymphobiony L300 atliekamas ultragarsinis giluminis odas valymas, kuris pagrįstas kavitacijos efektu. Susidarę oro burbuliukai ir vandens mikrosrovės padeda nušveisti mirusias suragėjusias odos ląsteles, skatina odos mikrocirkuliaciją, turi drėkinamąjį poveikį.
Vėliau oda tonizuojama – tuomet medžiagų apykaitos procesai vyksta greičiau ir efektyviau. Tonizuota oda tarsi giliau kvėpuoja, ji tampa skaistesnė, stangresnė, išnyksta smulkių raukšlelių tinklas, sušvelnėja gilesnės raukšlės, sumažėja vokų patinimai ir maišeliai po akimis. Gydytojos O.Griščenko nuomone, odos tonizavimas, suderintas su organizmo fiziologiniais procesais, yra naudingas visiems, nepriklausomai nuo amžiaus.

Nepakeičiamasis lazeris
Lazeris Lymphobiony L300 procedūroje yra papildomas energijos šaltinis, o jo taikinys – epidermis ir gilesni odos sluoksniai. Lazerio spindulys geba praeiti pro odos apsauginę baltymų-lipidų plėvelę jos nepažeisdamas.
Lazeris padeda užgydyti smulkius odos pažeidimus, naudojant jį suaktyvėja mikrokraujotaka, medžiagų apykaita ląstelėse ir tarpląstelinėje terpėje. Be to, lazeris stimuliuoja dermoje esančius fibroblastus, kurie gamina odos „armatūrą” palaikančius baltymus – kolageną. Jo dėka oda tampa stangresnė, lygesnė, jaunesnė, – tokių rezultatų tikisi kiekviena moteris, tepdama veidą brangiu kremu… Tačiau šiuo metu svajonė realybe gali virsti daug greičiau – tereikia apsilankyti kosmetologijos kabinete, kuriame specialistai dirba minėtu aparatu.

Patyrusi specialistė O.Griščenko sako, kad Lymphobiony L300 aparatą galima taikyti sprendžiant įvairias estetines problemas nepriklausomai nuo kliento amžiaus. Gydytoja pripažįsta, jog geriausių rezultatų galima pasiekti jauninant odą.
Procedūrų skaičius ir dažnis priklauso nuo estetinės problemos. Daugiausia jų reikia atlikti kovojant su gravitacine ptoze (audinių nusileidimas – red.), lyginant raukšleles – tuomet reikia 5-10 procedūrų, kurios atliekamos 2 kartus per savaitę. Palaikomosios procedūros gali būti taikomos kartą per mėnesį, kol pasiektas rezultatas bus stabilus. Akivaizdų odos būklės (ir išvaizdos) pagerėjimą galima stebėti jau po pirmosios procedūros.
Procedūros neskausmingos, kadangi taikomų elektrinių srovių intensyvumas atitinka procesus, vykstančius mūsų organizmo ląstelėse. Lazerio poveikis odai taip pat yra labai švelnus: klientas jaučia tik labai malonią šilumą. Procedūra yra komfortiška ir leidžia atsipalaiduoti ir pailsėti. Ji baigiama masažu su kremu ir eteriniais aliejais ir maloniu vėsinančiu veido kompresu.

Poveikis nepalyginamas
Ar šių procedūrų poveikis pranašesnis už odos priežiūros priemones?
Pasak O.Griščenko, Lymphobiony procedūrą sudėtinga lyginti su įvairių odos priežiūros priemonių poveikiu, kadangi jos poveikis yra akivaizdžiai gilesnis ir įvairesnis. Be to, procedūros metu naudojami kosmetikos preparatai papildo ir sustiprina fizioterapinių veiksnių poveikį. Jų pagrindą sudaro aktyvus alavijo ir kitų augalinių ekstraktų kompleksas, vitaminas C ir organinis silicis. Puikus aktyviųjų ingredientų derinys paskatina ląstelių veiklą ir kitas gyvybiškai svarbias funkcijas. Naudojamų kosmetikos produktų elektrinis krūvis sustiprina minėtų medžiagų gebą pasiekti ląstelę.
Pusę metų procedūras atliekančiai specialistei neteko stebėti odos sudirginimo arba kitokių pašalinių reiškinių. „Viso mano klientės buvo ir yra patenkintos, mielai sugrįžta į palaikomąsias procedūras“, – šypsosi gydytoja . Ir primena, kad šios procedūros puikiai tinka ir vyrams. Jos neatima daug laiko (trunka 1 val. 15 min.) ir leidžia puikiai atgaivinti ir pagerinti odos išvaizdą prieš bet kokį svarbų dalykinį susitikimą.

Inga, 41 metų dizainerė
Jau po pirmosios Lymphobiony procedūros pastebėjau, jog veido oda atgijo, įgavo rausvą atspalvį. Anksčiau pakritusi skruostų oda tarsi pakilo, sumažėjo raukšlių – mažos išnyko, o didesnės išsilygino, pasidarė ne tokios gilios. Dėl teigiamų pojūčių pagerėjo bendra savijauta, atsirado daugiau pasitikėjimo. O draugai, sutikę mane gatvėje, net aiktelėjo…

Aldona, 51 metų prekybininkė
Oda tapo švelnesnė, skaistesnė, lygesnė, o aš sau ėmiau vis labiau patikti! Po antrosios procedūros pastebėjau, jog raukšlelės aplink akis lygėja, tampa ne tokios ryškios. Džiaugiuosi, kad ir pas mus, Lietuvoje jau galima atlikti tokias puikias procedūras.

Kiekviena Lymphobiony procedūra yra sveikatos ir grožio lašelis, kuris gaivina ir teikia pasitikėjimo savimi. Jo pasisemti kviečiame: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Tauragėje, Plungėje.

Atgal